Ātrais kredīts ar 0%

Viens no veidiem kā ātro aizdevēju kompānijas piesaista sev klientus, ir aizdevums ar procentu likmi 0. Tieši augstais procentu uzrēķins, kāds ir piemērots lielākajai daļai ātro aizdevumu, ir tas, kas attur potenciālos klientus no aizdevuma ņemšanas, pat ja tas tiešām ir akūti nepieciešams. Pašlaik lielākā daļa aizdevēju, jaunajiem klientiem piedāvā 0% likmi pilnam kredītam vai kādai daļai no tā.

Bezmaksas aizdevums.

taupo0% ātrais kredīts tiek saukts par bezmaksas kredītu. Šāds apzīmējums varētu maldināt cilvēkus, kas īpaši neorientējas finansu lauciņā, jo varētu šķist, ka aizdevuma summa nav jāatmaksā vispār. Tā gluži nebūs pareizi – 0% nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota komisijas maksa par aizdevuma piešķiršanu un gada procentu likme arī ir 0. Respektīvi – atdod tik, cik aizņēmies pilnīgi neko nepārmaksājot. Šādu pakalpojumu piedāvā lielākā daļa Latvijas ātro aizdevēju. Šis nosacījums darbojas tikai tad, ja pie konkrētā aizdevēja klients aizņemas pirmo reiz.

Citas procentu likmes.

Pēc tam, kad klients ir kļuvis lojāls un pirmais ātrais kredīts ir atmaksāts, nākošajiem aizdevumiem tiek piemērota procentu maksa. Parasti tā ir vidēji 10% no aizdevuma summas. Ja klients kavē aizdevuma atmaksu, tad tiek piemērots līgumsods, kurš tiek skaitīts klāt aizdevuma pamatsummai un tas ir jāatmaksā arī tad, ja aizdevums tiek pagarināts. Tiesa gan šīs procentu likmes ir krietni augstākas nekā aizdevumiem, kuri tiek ņemti bankās. Starp visiem ātrajiem aizdevējiem Ferratum ir tas aizdevējs, kura procentu likme ir visaugstākā, taču jaunajiem klientiem tas tiek atspēkots ar to, ka pirmais aizdevums līdz 100 latiem ir ar 0% likmi.

Aizdevēji, kas piedāvā 0% likmi.

Viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā  ir SMScredit, kurš noteikti var lepoties ar visai plašu klientu loku. Šis ātrais kredīts ir viens no tiem, kas piedāvā aizņemties naudu ar 0% likmi, kas, domājams, arī ir viens no tiem aspektiem, kas veicina šī aizdevēja popularitāti. Aizdevumus bez papildus procentu maksas piedāvā arī tādi aizdevēji kā Soho Credit, MiniCredit, Latcredit, Kredits7 un ViaSms. Lai arī pārējie nepiedāvā šādu procentu likmi jaunajiem klientiem, dažkārt mēdz būt dažādas atlaides pirmajiem aizdevumiem vai dažādi citi vilinoši piedāvājumi.

Kā saņemt aizdevumu bez maksas?

pinigaiĀtrais kredīts bez maksas ir pieejams lielākajai daļai cilvēku, kas ir sasnieguši vecumu, kādu ir noteicis aizdevējs. Taču ir daži nosacījumi, kas jāievēro, lai šo aizdevumu saņemtu. Pirmais no tiem ir – jāizvēlas aizdevējs, pie kura vēl neesi reģistrējies. Tālāk seko iepazīšanās ar informāciju, jeb aizdevēja noteikumiem, pēc kuriem vadoties aizdevumu piešķir vai noraida. Lielākajai daļai aizdevēju galvenie nosacījumi ir stabila darba vieta un ikmēneša ienākumi, pozitīva kredītvēsture un tas, vai ir vai nav kavēti citi kredītu maksājumi. Noteicošs arī ir minimālais vecums, kādu aizdevējs ir noteicis, lai klients varētu saņemt aizdevumu.

Izvērtēšana.

Katru aizdevuma pieteikumu izvērtē īpaša piešķiršanas komisija, kura, pamatojoties uz klienta sniegto informāciju, izvērtē to, vai aizdevuma pieteikums tiks noraidīts vai aizdevums piešķirts. Gadījumā, ja aizdevējam radīsies jautājumi vai neskaidrības, tas sazināsies ar klientu, lai izlemtu par aizdevuma piešķiršanu. Gadījumā, ja klienta ienākumi nebūs gana augsti, kredītkomisija var apsvērt iespēju piedāvāt aizdevumu mazākā apmērā. Taču vēlamies atgādināt, ka vienmēr, kad apsverat iespēju par ātrā kredīta izmantošanu, izvērtēt to vai aizdevuma ņemšana tik tiešām ir nepieciešama un vai spēsiet aizdevumu atmaksāt laikā.