Lepazīšanās

Kurš gan nesapņo par laimīgu ģimeni, bērnu pulciņu un vecumdienām kopā ar savu īsto un vienīgo mīlestību? Loģiski, ka lielākā daļa planētas iedzīvotāju, taču bioloģiskajam pulkstenim tikšķot šī vēlme iepazīties un atrast savu īsto palielinās. Ko šādās situācijās darīt? Citi iepazīstas klubos, koncertos un citos publiskos pasākumos, savukārt citiem palaimējas atrast mīlestību ar draugu un paziņu palīdzību. Taču pastāv ari iespēja iepazīties internetā!

Mīlestība tiešsaistē.

Pastāv uzskats, ka iepazīties internetā nav iespējams, jo procentuāli lielākā daļa no visiem profiliem tiek uzskatīti par viltotiem. Uz kopējā fona, protams, ka ir arī viltus profili, taču visus uzskatīt par krāpniekiem arī  ir pārspīlēti. Ļoti bieži medijos varam lasīt dažādus veiksmīgus mīlestības stāstus, kuri aizsākušies ar čatu, vēstulēm, īsziņām un pirmā tikšanās bijusi tikai pēc vairākiem mēnešiem vai pat gadiem, un šie cilvēki ir laimīgi nodibinājuši ģimeni un dzīvo mīlestības pilnā vidē, atraduši savu īsto un vienīgo.

Kā iepazīties internetā?

Šķiet nav nekā vienkāršāka – apsēdies pie datora, uzliec fonā savu mīļāko mūziku, iemalko kafiju vai vīna glāzi un nododies laimes meklējumiem plašajās interneta dzīlēs. Lielākā daļa iepazīšanās portālu, kuri ir tendēti uz izaugsmi un klientu uzticību, pirms profila apstiprināšanas piedāvā dažādus testus, lai veiksmīgāk varētu atrast lietotājam otro pusīti. Testos ir ietverti dažādi psihologu jautājumi, kuri spēj atklāt par lietotājiem viņu dzīves stilu, domāšanas veidu, nākotnes plāniem un būtību kā tādu. Balstoties uz šo testu rezultātiem, speciāli izstrādāta sistēma mēģina atrast un savienot divas sirdis vienā.

Izdevīga komunikācija.

Ņemot vērā to, ka lielākais saziņas līdzeklis nav vairāk ne telefons, ne vēstules, bet gan internets, tad tikai loģiski, ka šajā joma tiks izvērstas visneiedomājamākās biznesa idejas jebkurā sfērā, kuru mūsu prāts vien spēj aptvert. Komunikācija caur internetu ir tik vienkārša un lēta, ka dažādu iepazīšanās biznesu realizācija ir kļuvusi par vienu no veiksmīgākajiem biznesiem internetā. Vēl viens liels pluss ir tas, ka komunikāciju var izvērst ne tikai lokālā, bet arī internacionālā vidē. Respektīvi – iepazīstam cilvēkus no ārzemēm.

Piesardzība.

izklaideLai arī velns nav tik melns kā to mālē,  šis iepazīšanās veids saistās ar zināmu risku ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Piesardzība nekad nenāk par ļaunu, un pirms metaties avantūrā kopā ar savu jauniepazīto potenciālo vīru vai sievu, derētu pārliecināties vai persona nemelo un tai nav ļauni nolūki. Taču, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, dažādi interneta iepazīšanās portāli ir izveidojuši dažādas aizsardzības sistēmas, lai pārliecinātos par lietotāju identitāti un patiesumu. Turklāt mums katram pašam ir dota spēja izvērtēt vai persona ar kuru kontaktējamies ir patiesa vai cenšas gūt kādu labumu sev.

Intuīcija.

Mūsu prāta dzīles ir neiedomājami dziļas un intuīcija ir tā, kas mūsu priekšnojautas pavēsta mums bez kautrēšanās un vilcināšanās. Lielākā daļā gadījumu tā mūs nepieviļ, taču papildus pārbaudījumi un piesardzība saistībā ar kādu tikko iepazītu personu, nekad nav nākusi par ļaunu. Turklāt, vis interesantākais ir tas, ka arī otrpus monitoram atrodas kāda vientuļa un tik pat piesardzīga dvēsele, kura ir nedaudz nobijusies no nezināmā un iespējams pārbauda jūs. Šī neveiklā, taču savā ziņā mīlīgā piesardzība vairumā gadījumu vainagojas ar panākumiem un kopīgu nākotni.

Kā jau teicām iepriekš – iepazīšanās internetā nav nekas slikts, taču iesakām būt piesardzīgiem un neiesaistīties avantūrās ar nepazīstamiem cilvēkiem.