Ziedu piegāde

Sievietēm vienmēr ir patikuši ziedi, it sevišķi, ja tie ir pasniegti no mīļotā cilvēka brīdi, kad tas vismazāk ir gaidīts. Ja vēlaties pārsteigs kādu sev mīļu cilvēku ar skaistu ziedu pušķi vai dāvanu grozu, ir ērti izmantot ziedu piegādes servisu. Protams, citi var teikt, ka tā ir izšķērdība, jo to visu taču var izdarīt pats, taču nekāda nauda nespēj atspēkot to, ka esat kādam licis justies mīlētam. Ziedu piegāde ir samērā jauns bizness Latvijā, taču tas kļūst aiz vien pieprasītāks.

Kā tas notiek?

Kad klāt īpašā diena vai pāris dienas pirms tās, dodaties vai piezvanāt ziedu un dāvanu piegādāšanas servisam un veikt pasūtījumu. Tālāk jau ir ļauta vaļa fantāzijai – vai pasūtīsiet kādus īpašus ziedus, īpašā kārtojumā vai paļausieties uz floristes fantāziju lidojumu. Ja klāt vēlaties arī pasniegt dāvanu tad to var iegādāties pasūtījuma laikā, vai nodot to piegādātājam. Tālāk jānorāda saņēmēja dati , adrese un laiks, kurā būtu vēlams ziedus un dāvanu piegādāt. Pēc tam atliek vien sagaidīt labus vārdus un pateicību. Ziedu piegāde ar kurjera starpniecību ir pieejama Latvijas lielākajās pilsētās.

Piedāvājums

Ņemot vērā to, ka šis bizness vēl nav tik izplatīts Latvijā cik ārzemēs, tad uzņēmēji ir ieinteresēti piedāvājumu pēc iespējas dažādot, lai piesaistītu klientus un piedāvātu viņiem pēc iespējas dažādāku ziedu un dāvanu klāstu, kas ir piemēroti jebkurām svinīgam brīdim cilvēka dzīvē – sākot no paaugstinājuma darbā un vārda dienas un beidzot ar kāzām un bērna dzimšanu. Ziedu piegāde ir ērts un drošs pakalpojums kā apsveikt savus mīļos svētkos tad, kad pats nevarat ierasties, bet vēlaties lai otrs jūtas īpašs.